+36 62 815 046

Csatlakozz a Noé Egészségközpont csapatához!

A szegedi Noé Egészségközpont folyamatosan bővülő csapatába keressük új kollégáinkat személyes közreműködési konstrukció keretein belül. Büszkék vagyunk arra, hogy központunkban a legjobb szakemberekkel dolgozunk együtt,
és mindig igyekszünk a legmagasabb színvonalú ellátást nyújtani betegeinknek.

  • Igényes munkakörnyezet a belvároshoz közel
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Elkötelezett, ambiciózus szakorvosi gárda
  • Professzionális asszisztencia
  • Könnyű megközelíthetőség

Mit nyújtunk mi?

  • Teljes pácienskoordináció,
  • kimagasló digitalizáció a páciensek és az orvosok felé,
  • eszköz és infrastruktúra biztosítása – szakmaspecifikusan,
  • rugalmas rendelési idők,
  • professzionális marketingtámogatás,
  • számos foglalási felület biztosítása a magasabb páciensszám eléréséhez,
  • több egészségpénztárral és biztosítóval szerződésben állunk, így ezt a pácienskört is elérheted velünk,
  • blogcikkek és előadási lehetőség,
  • folyamatos elérhetőség a páciensek számára a foglalások és egyéb kérések esetén.

Nálunk a Te feladatod kizárólag a gyógyítás.
Minden mást leveszünk a válladról!

Aktuális állásajánlataink

Neurológus
szakorvos
Kardiológus
szakorvos
Gasztroenterológus
szakorvos
Pulmonológus
szakorvos
Radiológus
szakorvos

Feladatok és elvárások

Mik lesznek a feladataid?
  • Szakterülethez tartozó rendelések,
    vizsgálatok, kezelések professzionális elvégzése
  • Csapatmunka a kollégákkal, az egyéb
    szakterületekkel
  • Ügyfélközpontú szolgáltatás, kedves
    hozzáállás
  • Átfogó kezelésben gondolkodás, akár más
    szakterületek bevonásával házon belül
Milyen az ideális jelölt?
  • Ügyfélközpontú, igényes a munkájára
  • Képesítéssel rendelkezik szakterületén
  • Kommunikatív
  • Emberséges, megértő és türelmes
  • Nyitott az újításokra
  • "Tehetségét és tudását az emberiség
    javára fordítja"
Munkavégzés helye:
6721 Szeged, Bárka utca 1.

Amennyiben valamelyik álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet,
jelentkezz fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel
az info@noepraxis.hu e-mail címen!

Kérünk, leveledben jelöld meg, hogy melyik állásajánlatra jelentkezel!

A jelentkezők számára az adatkezelési tájékoztató itt olvasható el.